Osmangazi Yorgan Yıkama

Osmangazi Yorgan Yıkama

Bir çok ev hanımı için çoğu zaman büyük ve kalın yorganların yıkanarak temizlenmesi kabus haline gelebilmektedir. Dolayısıyla da bu konuda en çok ihtiyaç duyulan unsur iyi bir yorgan yıkama firması olmaktadır. Biz Osmangazi yorgan yıkama firması olarak alanında uzman ekibimiz ve profesyonel hizmet anlayışımız ile sizlere yorgan yıkama alanında kaliteli hizmetimizi her geçen gün daha da geliştirerek sunmaya devam etmekteyiz.

Kış aylarının vazgeçilmezi olan yorganlar, sık kullanımdan dolayı özellikle kış mevsimi bitiminde hatta bazen daha fazla yıkanmaya ve temizlenmeye ihtiyaç duymaktadır. Eğer makineniz küçük ise ve makinenize rağmen yorganlarınız büyük ve makinenize sığmıyor ise bizler firma olarak sizlere her daim müşteri memnuniyeti ilkemiz ile hizmete hazırız.

Yorgan Yıkama İşlemi Nasıl Yapılmaktadır?

Yorganlar, doğrudan vücuda temas eden dolayısıyla da hem kullanılan temizleme malzemelerinin kaliteli olması hem de yıkama işleminin doğru yapılmış olması sağlık ve hijyen açısından büyük önem taşımaktadır.

  • Yorganlar yıkama işlemine geçmeden önce öncelikle üzerinde bulunan tozlardan ve yabancı maddelerden arındırılmaktadır.
  • Yorganların tozlardan arındırılması işleminin sonrasında ise tamamen bitkisel olan temizlik malzemelerimiz ile makinelerimizde uzman ekibimiz tarafından hijyen kurallarına uygun bir şekilde yorganların deforme olmasını engelleyerek yıkanmaktadır.
  • Yıkanma işleminin ardından ise durulanarak uygun derecede sıktırılan yorganlar kurumaya bırakılmaktadır.

Yorgan Yıkama Sırasında Nelere Dikkat Edilmektedir?

Osmangazi Yorgan Yıkama

Osmangazi Yorgan Yıkama

Bizler firma olarak gerek teknik açıdan gerekse uzman kadro açısından Bursa’nın en iyi ve en kaliteli yorgan yıkama hizmetini veren firması olmaktayız. Sağlık üzerinde birebir etkili olabilecek yorganlarınız firmamız bünyesinde çalışan işinde profesyonel ekibimiz tarafından büyük bir titizlik ile yıkanmaktadır. Dolayısıyla da bizler bu iş sırasında bir takım hususlara müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitemiz açısından son derece dikkat etmekteyiz.

Firma olarak öncelikle yorganların yıkama işlemini bitkisel ve sağlıklı malzemeler ile yıkamaya özen göstermekteyiz. Ayrıca iyi bir yıkama için elbette sadece temizlik ürünü önemli değildir. Yıkama sonrasında yorganların iyi bir şekilde durulanması, yıkama sonrasında bakteri üretmemesi açısından bizim için dikkat edilmesi gereken noktalardan birisi olmaktadır. Son olarak ise dikkat ettiğimiz en önemli hususlardan birisi ise yorganların tamamen kurumuş ve havalanmış olmasıdır. Herhangi bir küflenme ve nemlenme gibi olası sorunlara karşın yorganları tamamen kurutup havalandırarak ambalajlama işlemini gerçekleştirmekteyiz.

“bize güvenebilirsiniz, işimize dört elle sarılıyoruz..”