Bursa Stor Perde Yıkama

Bursa Stor Perde Yıkama

Bursa Stor Perde Yıkama

Kolay kullanımı ve şık görünümü ile ev hanımlarının son dönemde tercih ettiği ürünler arasında stor perdeler yer almaktadır. Görünümü ile hem klasik hem de spor konsepte uygun olan bu perdeler her kesimin tercih ettiği ürünlerdir. Stor perdelerin temizliği ise klasik perdelerden farklı olduğundan bu görünümü bozmadan ve ürüne zarar vermeden temizlemek gerekmektedir. Evde stor perde yıkama işlemi ise klasik perde yıkamak gibi değildir. Perdelerinize zarar vermeniz ve üründe kalıcı kırışıklık meydana getirmeniz kaçınılmaz olacaktır. Bu nedenle işi profesyonel olarak yapan firmalara bırakmakta fayda vardır.

Stor Perde Yıkama İşlemi

Stor perde ve zebra perdeler için aynı yöntemlerle elde ve makinalı yıkama imkanları bulunmaktadır. Stor perde yıkama işlemleri şu şekilde sıralanabilir;

  • Servisimiz tarafından makbuz karşılığı alınan perdeleriniz özenle firmamıza getirilir,
  • Stor perdeler tamamen düz bir zemine yerleştirilir,
  • Kırışıklık olmaması adına perdeler dikkatle açılır,
  • Stor perdeler deterjanlı su ile yıkanır ve durulanır
  • Temizliği gözle görünür biçimde fark edilen storlar kuruma işlemi için kurutma odalarına alınır,
  • Kuruyan stor perdeleriniz paketlenerek en kısa sürede servislerimiz tarafından size teslim edilir.

Stor perde temizliği için özen ve dikkat önemlidir. En ufak bir dikkatsizlik perdelerde kalıcı kırışıklık yaşanmasına neden olur bu sorunun da telafisi çok mümkün olmamaktadır.

Bursa Stor Perde Yıkama Hizmeti Veren Firmalar

Bursa Stor Perde Yıkama

Bursa Stor Perde Yıkama

Bursa’da stor perde yıkama alanında hizmet veren ilk firmalardan olan işletmemiz profesyonel ekipler ile hizmet vermektedir. Konusunda uzman ekipler ile dikkatli ve titiz bir çalışma yapan firmamız stor perdelerinizin ilk günkü temizliğe ulamasını sağlamaktadır. Stor perde temizliğinde yıkama makineleri kullanarak sektörde öncü firma olmanın gururunu yaşıyoruz. Yenilik ve gelişim açısından önemli bir yol kat eden firmamız sizlerin memnuiyeti için çalışmaktadır. Verdiğimiz hizmetlerin tamamında en büyük önceliğimiz hijyene dikkat etmektir. Ürünlerinizin zarar görmemesi ve her hangi bir deforme yaşanmaması adına titizlikle çalışmaktayız. Sizleri stor perde temizliği alanında verdiğimiz kaliteli hizmeti yaşamaya davet ediyoruz. Bursa’nın en iyi firması olarak bizi tercih etmeniz bizi onurlandıracaktır.

Alacağınız her hizmetimizi değerlendirmenizi istiyoruz. Bizi kırmayıp bizlere şikayet ve önerilerinizi sunarak size daha kaliteli hizmet vermemize sebep oluyorsunuz. Mümkün olduğunca hata oranını düşük tutmaya gayret ediyoruz, tüm ürünlerinizin temizliğini titizlikle yapmaya özen gösteriyoruz. Bizimle çalışmanız ve daima tercih edilen firma olmayı hedefleyerek müşteri odaklı çalışmalar yapıyoruz.

Tag: Bursa stor perde yıkama

“bize güvenebilirsiniz, işimize dört elle sarılıyoruz..”