Hakkımızda

Hakkımızda bilgiler alabileceğiniz sayfamızı inceleyebilirsiniz. Halı yıkama firmaları arasına 2006 yılın da giriş yaptığımızı ve geçen yıl özel sebepler dolayısıyla işletmemizi kapattığımızı bilmenizi istiyoruz. Kısa bir ayrılık sürecini atlatarak tekrar Bursa’da halı yıkama hizmeti vermeye başladık. Sektör de emeğimizin olduğunu düşünerek kendimizi bu işten ayrı bir işte göremedik.

Şu an işletmemiz Fethiye kardeşler sokakta olup yakın bir zaman da Nilüfer Organize Sanayi bölgesin de bulunan fabrikamıza taşıyacağız. Sürekli yenilenen halı yıkama sektörüne öncülük eden firmaları takip ederek kendimizi geliştirmeye devam edeceğiz. Sürekli yeni bir firma açılıyor olsa da bu sektöre emek vermiş firmaların emekleriyle ayakta kalacağımızı düşünüyoruz.

Bir çok hizmeti barındıran ancak anıldığı zaman sadece HALI YIKAMA diye anılan temizlik sektörüne hazırlıklı olduğumuzu düşünüyoruz. Hizmetlerimiz sayfamız da sunduğumuz her hizmeti göreceksiniz, istediğiniz hizmeti almak için yapmanız gereken sipariş formunu doldurmak ve servis aracımızın adresinize gelmesini beklemek olacak.

Sürekli yenilenen teknoloji ile her sektör de olduğu gibi bizim işimiz için de yenilikler olması gerekiyor. Hizmete başladığımız tarihte henüz otomatik yıkama makineleri olmamasıyla birlikte sıkma makineleri de dairesel biçimdeydi. Akıllı sistemler ve geliştirici insanlar tarafından yapılan otomatik halı yıkama makineleri aracılığıyla daha temiz ve hızlı hizmet sunabiliyoruz.

Bizimle çalışan müşterilerimizin, çalışacak müşterilerimize referans olacaklarını umut ediyoruz.