Nilüfer Halı Yıkama

Nilüfer Halı Yıkama

Nilüfer Halı Yıkama Sıkça Sorulan Sorular

Halılarım ne kadar süre kurumayacak?

Çalışanlarımızın temel becerilerinden biri halıları iyice temizleme ve halıları olabildiğince kuru kalma becerisidir. Modern, verimli makineler büyük miktarda nemi uzaklaştırır, böylece halılarınız hızlı bir şekilde kurumuş olur.. Ayrıldıktan sonra onları kullanabileceksiniz.

Halı küçülür mü?

Bazı halılar büzülme eğilimli olabilir. Bununla birlikte, uzun yıllara dayanan tecrübemiz ile önleyici tedbirleri alabiliriz, bu nedenle endişelenmenize gerek yoktur.

Halılarımı temizlemek ne kadar sürer?

Size bazı tahminler verebiliriz, ancak kir ve lekenin derecesine bağlı olarak değişir:
Üç yatak odalı bir ev için yaklaşık bir buçuk saat.
Bir salon, merdiven, iniş ve salon için yaklaşık bir saat  En son teknolojiyi kullanırken, işlerinizi veya evinizi olabildiğince çabuk kullanabilmeniz için iş dönüş zamanımız hızlıdır.

Sıcak su çekimi (buharlı temizleme) halıma zarar verir mi?

Hayır, hiç değil. Sıcak su emme, Shaw Industries ve diğer birçok önemli halı üreticisinin tercih ettiği yöntemdir. Gömülü kir ve diğer kirleticileri çıkarmanın en iyi yöntemi genel olarak kabul edilir.

Teslimat için ek ücret alıyor musunuz?

Ev veya iş yerinin mevcut konumuna göre değişiklik göstermektedir. Genellikle çevre semtlerde ki müşterilerimizden teslimat için ek ücret talep etmemekteyiz.

Nilüfer Halı Yıkama olarak geçmiş tecrübelerimiz ve geleceğe bakış açımız ile en son teknolojileri kullanarak halılarınızda maksimum temizliği hedefliyoruz ve garantisini veriyoruz.

Nilüfer Halı Yıkama

Bursa Nilüfer bölgesin de Nilüfer halı yıkama denildiği vakit akla gelen ve tercih edilen firmalar arasın da yerimizi aldık.

Bursa’nın her bölgesin de reklamımız olmasa da Nilüfer bölgesin de aktif olarak hizmetlerimize devam ediyoruz. Ağırlıklı müşterilerimiz bu bölge de bulunmaktadır. Bizimle çalışan ve halı yıkama tavsiyesi isteyenlere tavsiye eden müşterilerimize minnettar olduğumuzu bu sayfa aracılığıyla belirtmiş olalım.

Sunduğumuz hizmetleri sürekli değerlendirmeye alan bir firma olduğumuz için sürekli müşterilerimizle hizmet analizi yapmaya özen gösteriyoruz. Bir çok müşterimizin görüşlerini alarak, sunduğumuz hizmeti değerlendirmelerini rica ettik. Oluşan sonuçlarla kendimizi bir adım daha ileriye taşımanın planını yaparak sektöre öncü bir firma olma hedefini oluşturduk.

Nilüfer bölgesin de Beşevler, Ataevler, Konak, Yüzüncüyıl, 23 Nisan, 19 Mayıs, Balat, Demirci, Ertuğrul, Fethiye, Görükle, Kültür, Odunluk, Üçevler, Özlüce, Karaman, Işıktepe, Esentepe, Altınşehir, İhsaniye ve Minareliçavuş mahallelerin de her gün halı alım  ve teslimatı yapılmaktadır. Bursa’nın özellikle Nilüfer bölgesine hakim bir firma olduğumuzu düşünüyoruz. Belirtilen mahalle ve köyler de aynı gün içerisin de servis ulaştırabiliyoruz.

Haftanın 6 günü sizlere hizmet vermek için çalışıyoruz. Kazancımızı, karımızı para olarak hesaplamıyoruz, uzun vadeli ve vazgeçilmesi zor olan bir firma olmak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya gayret ediyoruz.  Nilüfer bölgesin de özellikle Halı yıkama ve Koltuk yıkama hizmeti sunmaktayız. Bu hizmetleri kendi bünyemiz de bulunan ekiplerle gerçekleştiriyoruz. Hiç bir firma ile ortak çalışmamız ve ortaklığımız söz konusu değildir.

Bizi bulmanız da kolaylık sağlayan Google arama motorun da Nilüfer Koltuk Yıkama ve Nilüfer Halı Yıkama aramaların da bulabilirsiniz.

Bizimle çalışmak istiyorsanız :

Ofis     :  0224 451 11 30

Servis : 0533 040 54 54

www.bursayikama.com

“bize güvenebilirsiniz, işimize dört elle sarılıyoruz..”