Bursa Battaniye Yıkama

Bursa Battaniye Yıkama

Bursa Battaniye Yıkama

Battaniyeler yorganlar gibi direkt olarak cildimize temas eden ve hijyeni önemli olan ev tekstil ürünleridir. Bu ürünlerin temizliği vücudumuzla uzun süre temas ettiği için çok önemlidir. Temizliğini yaparken de özel ilgi isteyen ürünlerdir. Temizlik firmaları arasından battaniye temizliği yapan bir firma seçerken özellikle temizleme metotlarına dikkat etmek gerekmektedir. Battaniye temizliği için kullandıkları yöntem önemlidir.

Battaniye Yıkama Hizmeti

Battaniye yıkama hizmeti ile ilgili iş akışımızı şu şekilde sıralamak mümkündür;

  • Battaniyeleriniz evinizden makbuz bırakılarak teslim alınır.
  • Firmamıza getirilerek battaniye yıkama makinalarımıza tek tek koyulur ve yıkanır.
  • Yıkanan battaniyeler sıkma ve durulama makinalarına alınır.
  • Kirli sulardan arındırılarak durulanan battaniyeler sıkma işlemi de bitince kurutma alanlarına getirilir.
  • Kuruduktan sonra paketleme alanında çift tarafı naylon poşetler ile paketlenerek size teslim için araçlarımızdaki yerini alır.

Bu evrelerden geçerek istenilen temizliğe kavuşan battaniyeleriniz size teslim için en kısa zamanda evinize

ulaştırılmaktadır. Hijyenik ve sağlıklı ürünler haline getirilen battaniyeler kullanımınıza hazır olarak teslim edilmektedir.

Bursa Battaniye Yıkama Firmaları

Bursa Battaniye Yıkama

Bursa Battaniye Yıkama

Bursa battaniye yıkama firmaları arasında yıllardır sizlere hizmet veren firmamız açıldığı günden bu güne kadar yeni ve son teknoloji makinaları bünyesine katmaya devam etmektedir. Battaniye yıkama ve sıkma – durulama makinelerimiz en son model ürünlerdir. Sizlere kaliteli hizmet sunabilmek adına her geçen gün gelişmeye dikkat etmekteyiz. Verdiğimiz hizmetler ile Bursa’da en iyi olmayı başarmış bulunmaktayız.

Sektörde adından söz ettirmeye devam eden firmamız eski yöntemlerle havuz sistemli hijyenik olmayan ve çiğneme yöntemiyle battaniye yıkama işine son veren sistemleri getirmiştir. Sizde battaniyelerin zarar görmemesi ve hijyenik bir ortamda ter temiz elinize ulaşması adına merdiven altı dediğimiz firmalara itibar etmemelisiniz. Bursa battaniye yıkama firmaları arasın da en iyi hizmeti veren kurumumuz sizler için en iyi hizmeti sunmaktadır.

Müşteri memnuniyeti ve hijyenik temizliğin her şeyin üzerinde tutan firmamızı tercih ederek battaniye yıkama alanın da alacağınız hizmetin kaliteli olmasını sağlayacaksınız. Bursa’da battaniye yıkama makinaları ile hizmet veren ilk firmadan hizmet almanın ayrıcalığını yaşayacaksınız.

“bize güvenebilirsiniz, işimize dört elle sarılıyoruz..”