Osmangazi Koltuk Yıkama

Osmangazi Koltuk Yıkama

Osmangazi Koltuk Yıkama

Koltuklar evde kirlenme oranı halıların kirlenme oranı kadar fazla olan en önemli ürünlerdir. Günlük hayatın bir parçası olan ev eşyalarının temizliği ise her şeyden önemlidir. Hijyenik olmayan ortamlarda hayat sürdürmek elbette ki hastalıklara davetiye çıkarmak olacaktır. Bu nedenle ev temizliğinde koltuk temizliğine önem verilmeli ve özel olarak koltuklar yıkatılmalıdır.

Koltuk Yıkama Hizmeti

Osmangazi bölgesinde koltuk yıkama hizmeti veren firmamız hijyenik ve koltuklarınızı yıpratmayan yöntemlerle temizliği sağlamaktadır. Evinizde hiçbir ön hazırlığa ihtiyaç duyulmadan kolaylıkla yapılan koltuk yıkama işlemlerimiz ise şu şekilde ilerlemektedir:

  • İlk işlem olarak koltuklara dezenfekte su püskürtülür ve tamamı ıslanan koltuklar bir süre bekletilerek dezenfekte suyun derine inmesi sağlanır.
  • Bekleme sonunda koltuktan çözünen kirlerin dışında sabitleşen lekeler kalır ve bu lekelere uygun ilaçlar kullanılır,
  • Koltukların dokusuna zarar vermeyen fırçalar yardımı ile lekeler fırçalanır,
  • Koltuk yüzeyinde bulunan sular son işlem olarak koltuk yıkama makinaları ile çekilir nemli bir yüzey kalana kadar işlem devam eder,
  • Kurulama işlemiyle de koltuklarınız ilk günkü halini alır.

Koltuk yıkama işlemi evinizde kısa sürede yapılabilmektedir. Kullanılan malzemeler tamamen koltuklarınıza zarar vermeyen özel malzemelerdir. Temizlik için kullanılan dezenfektanlar kesinlikle kimyasal değildir ve sağlığınıza zarar vermez. Mikropları ve bakterileri uzak tutacak ve koltuklarınızı uzun süre koruyacak nitelikte deterjanlardır.

Osmangazi Koltuk Yıkama Fiyatları

Koltuklar sürekli kullanım nedeniyle kirlenerek hem görsel olarak rahatsızlık verirken hem de sağlığınızı tehdit

Osmangazi Koltuk Yıkama

Osmangazi Koltuk Yıkama

etmektedir. Kirli koltuklar yeni olsalar da eski ve yıpranmış bir görünüme de sahip olurlar. Profesyonel olarak koltuk yıkama hizmeti ile eskisinden daha temiz hale gelecek koltuklarınız için firmamız hizmetinizedir. Uzun yıllardır

sektörde hizmet veren firmamız sizlere en son teknoloji makineler ile hizmet vermektedir. Bursa’nın en iyi firması olan işletmemiz koltuk yıkama hizmetini ilk defa Bursa’ya sunan firmadır. Koltuk yıkama konusunda ki tecrübemiz ile en uygun fiyat avantajını birleştirerek hizmet vermekteyiz. Yıkanacak koltuğun kumaş yapısı, kullanılacak malzemeler ve koltuğun cinsine göre fiyat belirlenmektedir. Uygun fiyat ve kaliteli hizmet için firmamıza bekliyoruz. Koltuk yıkama gibi halı yıkama hizmetimiz de garantili ve hijyeniktir.

“bize güvenebilirsiniz, işimize dört elle sarılıyoruz..”