Osmangazi Battaniye Yıkama

Osmangazi Battaniye Yıkama

Osmangazi Battaniye Yıkama

Battaniyeler ev tekstil ürünleri arasında neredeyse her mevsim kullanılan olmazsa olmaz ürünlerdir. Herkes tarafından kullanılan battaniyeler cildimizle sürekli temas halindedir. İnsan vücudu ile bu kadar uzun süre temas eden ürünlerin temizliği çok önemlidir. Sağlığınız açısından temiz olması gereken battaniyelerin yıkanma şekli çok önemlidir. Battaniye temizliğinde ürünü deforme etmeden ve içeriğindeki mikropları tamamen temizleyerek hijyen sağlamak çok önemlidir.

Battaniye Yıkama Yöntemleri

Battaniyelerin vücudunuza temas etmesi hijyenik olup olmadığını sorgulamamıza neden olmaktadır. Battaniyenizin sağlığınızı tehdit etmemesi adına yapılabilecek doğru yıkama yöntemlerini şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Battaniyenizi kesinlikle yıkama makinaları kullanılan firmalara yıkatmalısınız,
  • Battaniyenizi asla havuz içerisine doldurulmuş su ile eski sistem yıkamalara maruz bırakmayacak güvenli ellere teslim etmelisiniz,
  • Battaniye yıkarken sıcak su durularken soğuk su kullanılmalıdır,
  • Kimyasal içerikli dezenfektanların kullanılmadığından emin olduğunuz firmalara yıkatmalısınız,
  • Kurutma aşamasında tam kuruma sağlanarak neme ve kokuya neden olacak ortamlarda kurutulduğundan emin olmalısınız.

Battaniye yıkama ile ilgili doğru yöntemleri dikkate alınarak konusunda uzman ekiplerce bu işlemin yapılması sağlamalıdır. İşinde uzaman olan battaniye yıkama firmaları ile tam hijyen sağlamış ürünleriniz size teslim edilecektir. Ayrıca battaniyelerinizde kesinlikle yıpranma ve deforme olma gibi sorunlarla karşılaşmamış olursunuz.

Osmangazi Battaniye Yıkama Firmalarının Sunduğu Olanaklar

Osmangazi Battaniye Yıkama

Osmangazi Battaniye Yıkama

Battaniye yıkama konusunda profesyonel ekipler ile hizmet veren firmamız yılladır bu alanda başarısı ile kendinden söz ettirmektedir. Bursa’da battaniye yıkama hizmeti veren firmamız önemli bir yere sahiptir. Son teknoloji makineler ile sizlere kaliteli hizmet sunulmaktadır. Firmamız ürünlerinizi ücretsiz servisler vasıtası ile evinizden alarak firmamıza getirir. Battaniyeleriniz firmamızda tek tek makinalarımız da yıkanmaktadır.

Yıkanan battaniyeler ise kurutma odalarında kurutulmaktadır. Özel olarak kurutma odalarının ısısı ayarlanmakta ve bu alanda kesinlikle nemli kalması engellenmektedir. Yıkanan ve kurutulan battaniyeleriniz paketlenerek yine evinize kadar bırakılır. Battaniyeleriniz yıkama sonrasında mikro organizmalara karşı koruyucu etkiye sahip olacaktır. Gönül rahatlığı ve sağlıkla kullanacağınız battaniyeleriniz uzaman ekiplerce temizlenerek size teslim edilecektir. Hızlı ve pratik bir şekilde elinize ulaştırılan battaniyeleriniz temizliği için en uygun fiyat garantisi altındadır.

Tag: Osmangazi battaniye yıkama

“bize güvenebilirsiniz, işimize dört elle sarılıyoruz..”