Nilüfer Yorgan Yıkama

Nilüfer Yorgan Yıkama

Nilüfer Yorgan Yıkama

Yorganlar ev tekstil ürünleri arasında olmazsa olmaz ürünlerden bir tanesidir. Özellikle kış aylarında kullanılan ve temizliğine özen gösterilmesi gereken ürünlerdir. Temizliğine özen gösterme sebebi ise vücudumuza uzun süre temas etmesi ve kirli olması durumunda hastalıklara davetiye çıkarmasıdır. Yorganların temizliği kadar nasıl temizlendiği de önemlidir. Bu nedenle yorgan yıkama için seçeceğiniz firmaya dikkat etmeniz gerekmektedir.

En Doğru Yorgan Yıkama Yöntemi

Yorgan yıkama için en doğru işlemi söylemeden önce hijyenik ve en hızlı yorgan yıkama hizmeti nasıl gerçekleşir açıklamakta fayda vardır.

  • Yorganlarınız ücretsiz servisler tarafından evinizden alınır.
  • Yorganlar yıkama fabrikamıza geldiğinde pamuk, yün ya da elyaf olma özelliklerine göre ayrılır.
  • Hiçbir yorgan birbirine karıştırılmadan tek tek yorgan yıkama makinesine koyulur.
  • Yıkanan yorganlar sıkma ve durulama makinelerine alınarak arındırılır.
  • Durulama ve sıkma işlemlerinden geçen yorganlar kurutma odalarında kurutularak paketlenir.

Paketleme işlemleri tek tek hijyenik olarak yapılmakta ve yine ücretsiz servislerimiz ile evinize kadar teslim

edilmektedir. Yapılan bu işlemler doğru yorgan yıkama işlemleridir. Yorgan yıkama için en doğru yöntem yorgan yıkama makinalarında ayrı ayrı yıkamak ve yorgan türlerini asla karıştırmamaktır. Yıkama esnasında pamuk ve yün yorganların karışık yıkanması hem pamuğun hijyenini kaybetmesine hem de renk akmasına neden olmaktadır. Bu nedenle bu özellikler göz önünde bulundurularak doğru yıkama yöntemi uygulanmalıdır.

Nilüfer’de Yorgan Yıkama Yapan Firmalar

NİLÜFER YORGAN YIKAMA

Nilüfer  YORGAN YIKAMA

Nilüfer yorgan yıkama firmaları arasında karar verirken kesinlikle firmanın yorgan yıkama makinası olup olmadığına dikkat edilmelidir. Birçok merdiven altı firma halı yıkama makinalarında hijyene dikkat etmeden halı yıkar gibi düz bir zeminde yorgan yıkamaktadır. Bu hem yorganınıza zarar verir hem de yıkayarak ulaşılmak istenen hijyene ulaşılamaz. Firmamız Bursa’da yorgan yıkama makinaları ile hizmet veren öncü bir işletmedir. Sunduğu hizmetler ile adından söz ettiren firmamız uzun yıllardır bu alanda hizmet vermektedir. Temizlik için kullandığımız dezenfektanların tamamı sağlığınıza zarar vermeyen ve içeriğinde kimyasal bulunmayan ürünlerdir. Bursa\’da yorgan yıkama işi için kaliteli hizmeti uygun fiyat avantajı ile yaşamaya firmamıza bekliyoruz.

“bize güvenebilirsiniz, işimize dört elle sarılıyoruz..”