Nilüfer Battaniye Yıkama

Nilüfer Battaniye Yıkama

Battaniyeler, son derece hijyen olması gereken ve ancak çoğu zaman ev tipi çamaşır makinelerinde yıkanması zor hatta imkansız olan ev tekstili ürünler olmaktadır. Bizler Nilüfer Battaniye Yıkama firması olarak hizmetimizde öncelikle siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak profesyonel personel kadromuz ile kaliteden ödün vermeden sizlere hizmet vermekteyiz.  Battaniye yıkama konusunda dikkat edilmesi ve özen gösterilmesi gereken her konu üzerinde büyük bir titizlik ile çalışan uzman çalışanlarımız battaniyelerinizi kirlerinden ve varsa lekelerinden arındırarak sizlere teslim etmektedir.

Kimyasallardan Arındırılmış Hijyenik Battaniyeler

Nilüfer Battaniye Yıkama

Nilüfer Battaniye Yıkama

Sağlık açısından son derece büyük önem taşıyan battaniyelerin, bakterilerden ve kirlerinden arındırılması her

müşterimizin öncelikli hizmet beklentisi olmaktadır. Bizler Bursa’nın en iyi battaniye yıkama firması olarak battaniyelerin yıkanması sırasında hem var olan inatçı lekeler hem de bakteriler üzerinde derin bir temizlik işlemi

gerçekleştirmekteyiz.
Battaniye temizliğinde kirlerin, lekelerin ve bakterilerin yok olması ile birlikte aynı zamanda deterjan kalıntılarının kalmaması ve kullanılan deterjanların da kimyasal özellik taşımaması hizmetimizi vazgeçilmez noktaya getiren bir diğer kalite noktasıdır. Battaniye temizliğimiz sırasında kullanmış olduğumuz deterjanların her birisi kimyasal oranı oldukça düşük, bitkisel ürün olmakla birlikte aynı zamanda bakteriler ile savaşıcı özellik taşımaktadır.

Nemlenme ve Küflenme Derdine Son

Bir çok müşterimiz kış mevsiminin sonlarına doğru ilkbahar mevsimine girerken battaniyelerini yaz temizliği amacı ile yıkamaya verdiklerinde ve yıkamadan geldiğinde ambalajlı halde kaldırdıklarında küflenme ve nemlenme sorunundan şikayet etmektedir. Bizler firma olarak battaniye yıkama işinde öncelikle kaliteli hizmete önem vermekteyiz. Dolayısıyla da hijyen kurallarına yıkanıp bakterilerden ve lekelerden arındırılmış olan battaniyeleri muntazam bir şekilde kurutup havalandırmaktayız.

Battaniyelerin kuruma ve havalandırma işlemlerinin tamamlandığından emin olduktan sonra ise battaniyeleri itinalı bir şekilde ambalajlayarak müşterilerimize teslim edilecek hale getiriyoruz. Böylece yıkama sonrasında tamamen kurumuş olan battaniyeler aylar boyunca ambalajlı dursa da küflenme riski ile karşı karşıya kalmamaktadır. Yıkama aşamasının ardından profesyonel çalışanlarımızın kurutma ve havalandırma aşamasını büyük bir titizlik ile gerçekleştirmesi müşterilerimiz battaniyeleri uzun süre ambalajından çıkarmasalar dahi temiz kokusu ile muhafaza etmelerine ortam hazırlamaktadır.

“bize güvenebilirsiniz, işimize dört elle sarılıyoruz..”