Hamitler Halı Yıkama

Hamitler Halı Yıkama

Hamitler halı yıkama

Bursa Osmangazi Hamitler mahallesine yakın olan halı yıkama fabrikamız, hamitler ve çevresin de bulunan mahallelere servisini ücretsiz göndermektedir. Osmangazi’nin bir çok mahallesine servis aracımız gün içersin de ulaşmakta olup müşterilerine en hızlı şekil de hizmet sunmaktadır.

Yıkama fabrikası Çağlayan mahallesin de olup merkez ofisimiz Fethiye mahallesindedir. Hamitler mahallesi de memnun müşterilerimizin bulunduğu ve bizim için önemli bir mahalledir. Sürekli gelişen ve kalabalıklaşan bölge de kendimizi daha fazla müşteriye hizmet vermek için geliştiriyoruz.

Bir çok halı yıkama firmasının bulunduğu Osmangazi ilçesin de kendimizi daima ileri taşıyacak adımlar atarak sektöre adapte olan firmalar arasın da yerimizi ayırdık. Hamitler mahallesin de yaygınlaşan firmamız artık bir çok eve hizmet sağlamaktadır. Bizimle çalışan ve memnun olduklarını belirterek tavsiye eden müşterilerimize buradan teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Hakan halı yıkama olarak her zaman müşteri odaklı fiyatlar belirmeye özen gösteriyoruz. İşimiz de her hangi bir aksaklık olduğun da harekete geçerek problemleri yok etmeye yönelik çalışmalar yapıyoruz. Halı yıkama işi bilgi ve tecrübe gerektirir, bilinçsiz yıkanan halıların renk ve dokumaları zarar görebilir.

Genel olarak sunduğumuz hizmetlerimiz; halı yıkama, koltuk yıkama, stor perde yıkama, yorgan ve battaniye yıkama olarak belirlenmiştir. Her hizmetimizi sürekli değerlendirmek adına müşterilerimizin yorumlarını almaya çalışıyoruz.