Halı Yıkama Sezonu

Halı Yıkama Sezonu

Halı Yıkama Sezonu

Halı yıkama sezonunun açılışına az bir zaman kala yapılan dernek toplantısıyla, dernek başkanı Salih Yıldız meslektaşlarına bereketli ve huzurlu bir sezon geçirmelerini diledi. Sözlerine bu güzel temenniler ile başlayan dernek başkanı, halı yıkama sektörüne gönül vermiş meslektaşlarına birlik çağrısın da bulundular.

Dernekler gönüllülük esasın da başarıya giden bir yoldur diyerek mesleğe gerekli saygıyı göstererek gelişmesine katkı sağlamalıyız dediler. Halı yıkama sezonun da Bursa’da bulunan tüm firmaları tek tek gezmeyi planlayan dernek başkanı ve yönetim kurulu bu sezon için çok ciddi çalışmalar ve yenilikler oluşturmaya çalışacaklarını duyurdular. Bir çok bölge de aktif olan firmaların eksik ve ihtiyaçlarına cevap verecek duruma gelmek istediklerini belirttiler.

Halı Yıkama Broşürleri

Halı Yıkama Sezonu

Halı Yıkama Sezonu

Halı Yıkama Broşür

Halı Yıkama Broşür

Halı yıkama reklam broşürleri üzerinden aldatıcı reklam yapan halı yıkamacı firmaların da biraz daha duyarlı olmalarını istediler. Müşteriyi aldatmak hiç bir esnafa yakışmaz diyerek bünyesinde bulunmayan makineleri varmış gibi gösteren firmalara uyarıda bulundular. Bir çok reklam broşürün de görünen otomatik yıkama makinelerinin aslın da firma da olmadığını bilen ve bu konu da gerekli çalışmalar ypacaklarını belirttiler.

Son olarak halı yıkama fiyatları hakkın da konuşan dernek başkanı Salih Yıldız 2016 yılında başlattıkları taban fiyat uygulamasını devam ettireceklerini belirttiler. 2018 yılı için uygulanacak fiyatlar ise taban fiyat 4,5 tl olmasını istediler. Bir çok firmanın bölgelere göre ayrı yıkama fiyatları sunmalarına değinerek, taban fiyat uygulamasıyla her bölgeye aynı fiyatlandırmalar yapılmasını istediler.

Mudanya, Nilüfer, Osmangazi, Yıldırım, Gürsu ve Kestel bölgelerin de bulunan halı yıkama firmaları genel bir uygulamayla tek fiyat belirtmeleri gerektiğini söylediler. Makine halısı yıkama fiyatı en az 4,5 tl olması gerektiğini savunan dernek yönetimi bu konu da meslektaşlarından destek beklediklerini söylediler. Bir çok halı çeşidi farklı fiyatlar ile yıkanabileceği ve taban fiyat uygulamasına uyarak diledikleri fiyatı uygulamakta özgür olacaklarını belirttiler.

“bize güvenebilirsiniz, işimize dört elle sarılıyoruz..”