Demirtaş Halı Yıkama

Demirtaş Halı Yıkama

Demirtaş halı yıkama firması olarak Demirtaş mahallesin de bir çok müşterimize hitap etmekteyiz. Sunduğumuz hizmetlerimizi sürekli kontrol ederek müşterilerimizin memnuniyet derecesini yükseltmeye gayret ediyoruz.

Bursa Demirtaş bölgesin de bir çok halı yıkama firması olmasına rağmen kendi kalitemizi ön plana çıkartmayı başarabildik. Bünyemiz de bulunan halı yıkama ve diğer ürünlerin temizliğini kendi ekibimiz ile yapıyoruz. Fason halı yıkama firmaları ile kıyaslanmayı kesinlikle kabul etmiyoruz, kendimizi bu sektöre emek veren ve gelişmesine yardımcı olan bir firma olarak tanımlıyoruz.İhtiyacınız olan temizliği karşılamaya özen gösteriyoruz, firmamızı Bursa’da bilinen ve adından söz edildiğin de memnuniyet cümleleri oluşturmayı hedefliyoruz.

Bursa halı yıkama firmaları arasına 2005 yılın da giriş yaparak sektöre ilk adımı attık. Bu güne kadar sürekli yenilenen sektöre adapte olmak bizi zorlamış olsa da önde gelen firma olmayı başarabildik. Osmangazi ilçesin de bulunan her mahalle ve köylere ücretsiz servis imkanı sunarak daha fazla müşteriye hitap etmeye çalışıyoruz Referans olan müşterilerimiz sayesin de daha geniş bir servis ağı kurmayı başararak her bölge de halı yıkama hizmeti sunmaktayız.

Halılarınız ile birlikte yorgan, battaniye, stor perde ve koltuk yıkama hizmeti de sunabiliyoruz. İhtiyacınız olan ve bizim bünyemiz de barındırdığımız temizlik hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Olası bir problem de sebebini öğrenmek adına gerekli işlemleri hızlı şekil de gerçekleştirerek sizlerin memnun olmanızı sağlıyoruz. Memnun olmadığınız takdir de gereken işlemleri tekrarlamaktan kaçınmıyoruz, eğer biz temizliğinizi yapamadıysak, başarısız olduğumuzu söylerseniz ödediğiniz ücreti geri iade ediyoruz.

“bize güvenebilirsiniz, işimize dört elle sarılıyoruz..”