Bursa Koltuk Yıkama

Bursa Koltuk Yıkama

Bursa koltuk yıkama firması olarak uzun yıllardır koltuk yıkama hizmeti veriyoruz. Profesyonel koltuk yıkama hizmetlerimiz ile yıllardır müşterilerimizin memnuniyeti için çalışmaktayız. Son zamanlarda çıkan teknolojik aletler ile son derece kaliteli bir şekilde koltuk yıkama ekibi olarak işimize devam ediyoruz. Firmamız ihtiyaçlarınız doğrultusunda hizmet vermekte olup sizin için en garantili hizmeti sunmaktadır. Bursa koltuk yıkama olarak size ücretsiz servis imkânı da sağlamaktayız.

Uzun yıllardır verdiğimiz hizmet ile koltuk, kanepe, yatak ya da tüm sandalyeleriniz en iyi şekilde yıkanmaktadır. Firmamızda temel amacımız sağlıklı, güvenli ve kaliteli bir şekilde size koltuk yıkama hizmetini sunmak.  Bursa koltuk yıkama hizmetlerimiz sayesinde koltuklarınızın tertemiz bir görünüme sahip olacağından şüpheniz bulunmasın.

UZMAN BİR EKİP

Bursa Koltuk Yıkama

Bursa Koltuk Yıkama

Uzman olarak eğitilmiş bir ekip tarafından siz müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunmaktayız. Sizlere hizmet vermekte olan ekibimiz yıllardır bu işte çalışmış ve belli bir birikime sahip olan kişilerdir. Bursa koltuk yıkama firması olarak ekibimize çok güveniyoruz, uzman ekibiz sayesinde size son derece kaliteli ve uzman hizmet verileceğinden hiçbir şüphemiz yok. Sizin tek yapmanız bizimle iletişim kurarak sipariş vermeniz gerekmektedir.
Bize sipariş verdiğiniz takdirde ücretsiz servisimiz ile ekibimiz evinize kadar gelecektir. İşini koltuk temizleme olarak benimsemiş halinden memnun kişilere özel eğitime tabi tutulmaktadır.  Bu eğitimler sonucunda uzmanlaşan bireyler koltuk yıkama uzmanı olarak isimlendirilmektedir.

Biz ekiplerimizin eğitimini oldukça önemsiyoruz çünkü siz müşterilerimizin memnuniyeti ve sağlığı bizim için oldukça önemli olduğundan dolayı tedbirlerimizi daima alıyoruz. Bu yüzden koltuklarını bize yani güvenli ekibimize aklınızda hiçbir şüphe olmadan bize bırakabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz sayesinde size %100 garantili bir temizlik sunmaktayız. Koltuk yıkama işlemi oldukça zahmetli ve oldukça dikkat edilmesi gereken bir işlemdedir. Uzman ekiplerimizin önerisi yılda iki kere koltuk yıkatmanızdır.

KOLTUK YIKAMA İŞLEMLERİ NELERDİR?

Koltuk yıkama işlemlerinde eğer yerinde yıkama yapılacak ise birtakım aşamalar bulunmaktadır, bunlar:

  • İlk olarak adresinize firmamız tarafından görevlendirilen profesyonel ekip arkadaşlarımız koltuk yapınızı inceler ve buna göre de uygun ekipmanı ve deterjanı ayarlar.
  • İkinci aşamada ise solüsyon uygulaması gerçekleştirilir. Solüsyon uygulaması kapsamında koltuk kumaşında bekletilen solüsyon kirleri yumuşatarak kabarmasını daha kolay bir şekilde çıkmasını sağlar.
  • Üçüncü aşamamızda koltuklarınız yıkama işlemlerine hazır hale gelecektir. Hazırlanmış olan koltuklar su akıtan bir makine yardımı ile iyi bir şekilde yıkanacaktır.
  • Bursa koltuk yıkama işlemlerinde yıkama aşaması bittikten sonra vakumlama işlemleri başlar ve vakumlama işleminde özellikle su lekeleri yok edilir.

Firmamızda gerçekleştirdiğimiz tüm yıkama işlemleri en kaliteli şekilde gerçekleşmektedir bu işlemler yapılırken sizler için en iyi ekipmanları seçiyoruz. Koltuk yıkama işleri ciddiyet ve özen isteyen işlerdir bu işlemlerde hijyenin ve derinlemesine temizliğin sağlanması da oldukça önemli olmaktadır. Koltuk yıkama hizmeti almanız sizlerin sağlığı için oldukça önemlidir elle yapılan temizleme işlemleri sizlere gereken hijyeni sağlamaz fakat makinalar yardımı ile derinlemesine yapılan temizlik hem sağlığınız açısından hem de uzun süren temizlik olanağı ile daha avantajlı olmakta.

Sizde bu sebeplerle koltuk yıkama işlemlerinizi yılda en az iki kez gerçekleştirmelisiniz.

“bize güvenebilirsiniz, işimize dört elle sarılıyoruz..”