Bursa Halı Yıkama Tavsiye

Bursa Halı Yıkama Tavsiye

Bursa Halı Yıkama Tavsiye

Sektöre giriş yaptığımız gün itibariyle Bursa halı yıkama tavsiye edilen firmalar arasına çok kısa süre de giriş yaparak kalitemizi yansıttık. Bizlerden hizmet alan ve hizmetlerimizden memnun kalan müşterilerimiz gerek yakın ailesine gerek komşularına tavsiye ederek reklamımızı yaptılar.

Bizler bu sektör de 2006 yılından beri hizmet veren bir firmayız. Daha evvel başka bir isimle çalışarak halı yıkama işin de tecrübelerimizi biriktirdik. Özel sebeplerden dolayı devretmek zorun da kaldık, belli bir zaman olumsuzluklarla boğuşarak kendimizi bu halı temizleme işine tekrar giriş yaptık. Sürekli yenilenen ve yenilenmeye devam edecek olan bu sektör de her gün yeni bir marka ve yeni bir firma kurulmaktadır.

Bir çok halı yıkama firması olmasına rağmen sürekli adından söz ettiren firma sayısı pek azdır. Değişken müşteri çevresi oluşturmak istemediğimiz için her müşterimizle özel olarak ilgilenmeye gayret ediyoruz. Bu sayede bizimle çalışan her müşterimiz daima hizmet almak için öncelikli olarak bizleri aramaktadır. Bursa’da her bölgeye hizmet vermeye gayret eden Hakan halı yıkama öncelikli olarak Nilüfer ve Osmangazi bölgelerini ön plana almış durumdadır. Bursa’nın her mahallesin de servis aracımızı görebilirsiniz.

Nilüfer halı yıkama firmaları arasın da kendimize yer edinerek bu bölgeye hakim olmaya çalışıyoruz. Daha yakın mesafeler daha hızlı servis ağı oluşturmamıza yardımcı oluyor. Bu tecrübemizi gerek servis gerek yıkama bölümün de daha fazla pekiştirmeye özen gösteriyoruz. Her hizmetimizi kaliteli bir hale getirmek ve memnun müşteri sayımızı çoğaltmak için elimizden gelenin fazlasını işimize yansıtmaya gayret ediyoruz. Bizimle çalışan müşterilerimiz en büyük referansımızdır diye düşünüyoruz.

“bize güvenebilirsiniz, işimize dört elle sarılıyoruz..”