Servis Bölgeleri

Servis Bölgeleri

Bursa halı yıkama firmaları arasın da yerimizi aldığımız gün itibariyle Bursa Nilüfer Halı yıkama olarak tanındık. Bizi tercih eden müşterilerimiz aracılığıyla sürekli yeni müşteri edinerek kendimizi ve çevremizi genişlettik. Bizimle çalışmaktan memnun olan müşterilerimizin referans olmalarıyla beraber tercih eden sayısı çoğaldı. Bu artış sebebiyle diğer ilçe ve mahalleler de servis ağımızı oluşturabildik.

Ağırlıklı olarak Nilüfer bölgesine hitap ediyor olsakta, Bursa’nın her bölgesine ücretsiz servis gönderiyoruz. Ortalama müşterilerimizin yoğunluğuna göre başlıca Nilüfer bölgesi görülmekte. Bunu takip eden Mudanya ilçesidir, mudanya bölgesin de daha fazla tanınmak adına google gibi arama motorların da Mudanya halı yıkama yazıldığın da ilk sıralar da olmak için çabalamaya devam ediyoruz.

Fabrikamızın bulunduğu Osmangazi ilçesin de ise özellikle yeni yapılanmaların bulunduğu Hamitler, Güneştepe, Yunuseli gibi mahalleler de yeni müşteriler ediniyoruz. Osmangazi halı yıkama aramaların da firmamızın üst sıralar da görülmesine memnun oluyoruz ve devamlı kalmak için çalışıyoruz. Bağlarbaşı, Hürriyet ve Yenibağlar mahallesin de sürekli servis aracımızı görebilirsiniz.

Yıldırım bölgesin de pek az görünen müşterilerimizin taleplerine yanıt vermek için çabalıyoruz. Bursa Yıldırım halı yıkama firmalarının sayısı fazla olduğundan orada tercih edilmemiz zorlaşmakta. Belli bazı bölgeler de azınlık olan müşterilerimizin tavsiyeleri üzerine yıldırım halı yıkama denildiğin de akla gelecek bir firma olacağımızı düşünüyoruz.

Gürsu ve Kestel bölgeleri bizim servis ağımıza uzak kaldığını düşündüğümüz için oraya servis aracımız haftanın belli günlerin de gitmektedir. Bu sebeple tercih edilmemiz geri planda kalmakta. Bizleri tavsiye eden ve bizimle çalışmaya devam eden müşterilerimizin referans olmalarıyla yakın da tüm Bursa’da halı yıkama hizmeti vereceğimizi düşünüyoruz.

Şu an için ağırlıklı olarak Nilüfer ilçesi Beşevler, ataevler, yüzüncü yıl, 23 nisan, fethiye, ihsaniye, esentepe, karaman, konak mahallelerin de halı yıkama hizmeti vermekteyiz.