Bursa Halı Yıkama Şikayet

Bursa Halı Yıkama Şikayetleri

Bursa halı yıkama şikayetleri bir çok firma sebebiyle çoğalmaktadır. Bursa halı yıkama firmaları arasına sürekli yeni bir firma daha eklenmektedir. Yeni sistemleri kullanmak yerine eski düzen yıkama şekilleriyle sektöre adıma atan firmalar bir çok müşteriyi mağdur etmeye devam etmektedir.

Halı yıkama sektörü özen ve bilgi isteyen bir meslek olduğundan her kişinin yapabileceği iş olmadığını düşünüyoruz. Dışarıdan takip eden insanlar bu sektörü en kolay iş olarak görmekteler. Faaliyete başladıkları gün itibariyle büyük bir şok yaşayarak bu hizmetin ne kadar ağır şartlar da gerçekleştirilmesi gerektiğini anlıyorlar.

Farkına varılmış olsa da geri dönüşü kolay olmadığından haliyle zararı kara çevirme planlarıyla daha fazla usulsüz reklam yaparak müşteriyi cezbetmeye çalışmaları büyük bir çırpınış resmini ortaya koyuyor.

Neden halı yıkama şikayetleri artıyor?

Müşteriyi fiyat odaklı çekmeye çalışan firmaların yapabilecekleri en üst düzey temizlik standartların altın da olacaktır. Ucuz halı yıkama yapan firmalar ile çalışan bir çok müşterinin halısının zarar gördüğünü belirtmesi bunun bir kanıtıdır. Daha ucuz yıkatarak kar elde ettiğini düşünen müşterilerin şikayet etmeleri de biraz garipsenir haldedir.

Bilinmeyen firmalar ile çalışan müşterilerin daha fazla zarar etmeleri kaçınılmazdır. Özellikle halıların temizliği konusun da zarara uğradıklarını bilmelerini istiyoruz. Henüz Bursa halı yıkama fiyatları hakkın da bilgisi olmayanlar, 0,50 krş daha ucuz görünen firmalarla çalışarak halılarını riske atmaktalar.

“bize güvenebilirsiniz, işimize dört elle sarılıyoruz..”